FOTO IRENA,fotograf wesele Otwock,fotografia ślubna otwock-warszawa,fotografia artystyczna ślubna, sesje fotograficzne, reportaże,zdjęcia produktów, fotograf Otwock,fotograf wesele Otwock,profesjonalne usługi w zakresie fotografii,reportaże z ceremonii ślubnych i urzędowych, reportaż z przygotowań do ślubu,zabawy weselnej,fotografia studyjna plenerowa, fotografia okolicznościowa Otwock,fotografia niemowlęca otwock, fotograf na ślub Otwock,fotografia otwock,modelki/modele Otwock,fotograf chrzest Otwock,portrety,fotografia dzieci,fotograf na wesele Wawer,fotograf na wesele Józefów, fotograf na wesele Mińsk Mazowiecka,fotograf na wesele Karczew,fotograf na wesele Góra Kalwaria,Radość,Anin,fotograf ślubny Otwock,fotografia okolicznościowa Otwock,fotografia weselna, sesje plenerowe, sesje,fotografia niemowlęca otwock,fotografia ślubna otwock,chrzest otwock,fotograf komunia otwock, zdjęcia produktów,fotografia reportażowa otwock, fotograf otwock,fotoirena otwock,fotograf na wesele otwock k/Warszawy, zdjęcia na ślub Otwock,irena skolmowska otwock, fotograf z otwocka,

Szeroki zakres świadczonych usług, jest wynikiem długoletniego doświadczenia i poważnego podejścia ( ponad 18 lat...)


Ogromnie cieszy mnie fakt, że mogę wykonywać zawód, który jest nie tylko moją pasją ale sposobem na życie.
Zdjęcia to niesamowite i intrygujące zajęcie. Spotyka się nowych ludzi i nowe sytuacje, wymagające odmiennego podejścia.
Mam przyjemność towarzyszyć ludziom w jednym z najważniejszych dni w ich życiu.
Niejednokrotnie jestem świadkiem wspaniałych momentów ... W fotografii ślubnej lubię obserwować i łapać najbardziej naturalne momenty.


Bycie miłośnikiem swego zawodu, daje wspaniałe możliwości rozwoju, większy stopień swobody i wolności twórczej.


Stale poszukuję nowych inspiracji.
W 2009 roku zostałam współzałożycielem i członkiem Grupy Twórczej "Więcej Niż Oko".
Warto udoskonalać swój warsztat pracy, podążając własnymi ścieżkami i pogłębiać swoją wiedzę o swojej dziedzinie.


Jestem absolwentką Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie. Dyplom z portretu u dr Izabeli Jaroszewskiej,
Studium Form Fotograficznych "Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców" w Warszawie.
Technikum Fototechnicznego w Warszawie oraz Warsztatów Artystycznych i kursów fotograficznych.


Posiadam dokument z Curii Metropolitalnej Warszawskiej dotyczący fotografowania podczas celebracji liturgii.


- Irena Skolmowska.

wtorek, 23 lipca 2013

"Na celowniku Ty",


Od poprzedniej wystawy minął rok...

Wernisaż odbył się w Noc Muzeów 18 maja 2013. Nasze prace można było oglądać w Placówce Kultury Fotograficznej '' Fundacja Fotografia dla Przyszłości " w Warszawie.


"Na celowniku Ty", to wystawa , która koncentruje się na człowieku . Prezentuje różne ujęcia szeroko rozumianej fotografii portretowej. Przy wyborze prac, nie trzymaliśmy się określonej konwencji, jednego tematu czy stylu. Prezentujemy indywidualne upodobania każdego z członków grupy.


środa, 26 czerwca 2013

"Miasto OBsesja"


Tym razem naszą wystawę '' Miasto OBsesja" , mieliśmy zaszczyt, gościć w Noc Pragi w czerwcu 2012 r. w Teatrze Konsekwentnym Koneser w Warszawie.


"Miasto OBsesja"


To wystawa grupy twórczej " Więcej Niż Oko" której członkowie są jednocześnie założycielami. Grupa powstała 29 października 2009 r.


"Miasto OBsesja" to tytuł naszej pierwszej wystawy, która odbyła się w marcu 2012 roku w Galerii Zamkniętej, Placówka Kultury Fotograficznej Fundacji "Fotografia dla Przyszłości'' w Warszawie.


"Miasto OBsesja" to próba uporania się z chęcią wychwycenia zarówno rzeczy niebanalnych, niecodziennych z szarości krajobrazu miejskiego, jak i wręcz przeciwnie - sytuacji ze wszech miar banalnych i na wskroś codziennych. Pojawia się zatem szeroki wachlarz motywów, od detali poprzez człowieka wtopionego w krajobraz, na samym człowieku skończywszy.


"Jej portret"


To tytuł wystawy , która odbyła się w marcu 2012 roku, w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii.

To pierwsza wystawa w mojej twórczości, rozpoczynająca nowy krok w moim życiu.


"Jej portret" - to pragnienie przedstawienia w swoich portretach naturalnego piękna i osobowości kobiety. Gesty rąk w jakiś charakterystyczny sposób określą charakter, a twarz odsłoni uczucia:
radość, szczęście czy smutek,
walkę, współczucie czy złość...

To właśnie pragnęłam przedstawić w najlepszy sposób. Najdoskonalszy wyraz, jaki może wyrazić twarz oraz ciało człowieka.