Razem Stwórzmy Coś wyjątkowego

Sesje noworodkowe najlepiej wykonywać w dwóch pierwszych tygodniach życia maleństwa. Później maluszek nie będzie już taki spokojny.

Również z powodów organizacyjnych, wygodniej wybrać się na sesję podczas potencjalnego urlopu macierzyńskiego.

     – zobacz więcej.

Dzieci to najwspanialszy temat do fotografowania. Ich beztroska ciekawość świata, ciekawość świata, bezinteresowność, oraz szczerość uczuć są najbardziej fascynujące.

Dzieci, to najbardziej prawdziwi mali modele jakich tylko może wymarzyć sobie fotograf.

     – zobacz więcej.

Ciąża jest wyjątkowym momentem w życiu  kobiety i całego związku, – warto go zapamiętać i uwiecznić, bardzo szybka minie, fotografie będą wspaniałą pamiątką.

Miło jest również sprawić sobie przyjemność, zrobić coś dla siebie samej, zanim cały świat zacznie kręcić się wokół malucha.

     – zobacz więcej.

To propozycja dla kobiet, które pragną  poczuć się atrakcyjne i wyjątkowe, ale przy tym nie czują potrzeby pozowania w samej bieliźnie.

Klientka samodzielnie decyduje o swojej stylizacji podczas robienia zdjęć. Proponowana przez nas sesja kobieca, to sesja portretowa, idealna dla Pań, które pragną zrobić coś dla Siebie.

Sesja może być prezentem sama w sobie, jak również Voucherem na sesję kobiecą w studio w Warszawicach.              

     – zobacz więcej.

Tak wyjątkową chwilę najlepiej zapamiętać jak najdłużej. Aby uczcić ten wyjątkowy czas najlepiej zamówić sesję urodzinową w studio.

Sesja zdjęciowa Cake smash- rodzice sami przywożą na sesję torcik oraz baloniki w kolorze torciku.

Wszystkie gadżety w wyposażeniu studia, są dostępne dla modeli.

– zobacz więcej.

Sesja fotograficzne to doskonały pomysł na prezent dla rodziców, dziadków, dalszej rodziny i przyjaciół.

Zdjęcia z sesji świątecznej można wykorzystać przy projekcie kalendarza na Nowy Rok lub można wydrukować i podarować w ozdobnym pudełku.

Doskonale też sprawdzi się upominek w formie bonu podarunkowego na sesję.

– zobacz więcej.

W dzisiejszych czasach, reklama jest dźwignią handlu.

W naszej ofercie, znajduje się fotografia reklamowa produktów.

Przedstawiony produkt ze szczegółami oddaje swoje cechy charakterystyczne takie jak: kolor, fakturę czy kształt.

                       -zobacz więcej.

Żyjemy w czasach kultury obrazkowej, kiedy zdjęcia nabierają znaczenia jak nigdy wcześniej. Tym bardziej wtedy, kiedy tworzymy swoje projekty i pokazujemy, czym się zajmujemy.

Jeśli przedstawisz siebie w miejscu pracy na profesjonalnych zdjęciach wizerunkowych, wysyłasz przekaz, że dopinasz sprawy na ostatni guzik, a rzetelne i profesjonalne podejście nie są Ci obce.

Cokolwiek robisz, czemukolwiek się poświęcasz – jesteś swoją własną wizytówką.

– zobacz więcej.

Bez wątpienia Chrzest Święty jest  wydarzeniem ważnych chwil w życiu, które chcemy uwiecznić i zapisać. Fotografie, do których wraca się po latach i w pewnym sensie przeżywa jeszcze raz.

Dziś zdjęcia z okazji chrztu, to najczęściej cały reportaż, który obejmuje przygotowania w domu, uroczystość w kościele, przyjęcie i plener. Jedno pozostało niezmienne, fotografia chrztu, to obok fotografii ślubnej i komunijnej, zajmuje ważne miejsce w życiu każdego człowieka.

 – zobacz więcej.

Zapraszamy Państwa na piękne sesje plenerowe z okazji Pierwszej Komunii Świętej wykonane zarówno w dniu uroczystości lub w białym tygodniu.

Proponujemy reportaże od przygotowań w domu, poprzez uroczystość sakramentu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w Kościele, sesje zdjęciowe oraz fotorelację z przyjęcia.

Sesja plenerowa to także doskonały pomysł na prezent, którego efektem będą pamiątkowe fotografie.

– zobacz więcej.

Fotografia rodzinna jest pamiątką na lata, dlatego zdjęciowa sesja rodzinna to świetny pomysł na zgromadzenie bliskich osób razem na zawsze.

Zdjęcia rodzinne mają oddawać bliskość i uczucia, warto więc przemyśleć czy bardziej odpowiednia będzie rodzinna sesja świąteczna, czy może sesja rodzinna w plenerze.

Każda mała i duża okazja jest dobra na pamiątkową sesję zdjęciową.

– zobacz więcej.

Oryginalny pomysł na prezent dla Twoich bliskich.

Dla ukochanej osoby, siostry, brata, rodziców czy babci i dziadka.

Z okazji urodzin , święta a może rocznicy?

Okazji jest wiele by sprawić bliskim miłą niespodziankę .

     – zobacz więcej.